Ambalajlama

Akkent Nakliyat, eşyalarınıza zarar gelmemesi bakımından ambalajlama ile taşımacılık hizmetlerine geçiş yapmıştır. Ambalajlar, eşyalarınızı dışarıdan sarar ve daha sonrasında taşıma / yükleme esnasında çizik oluşumlarına, darbe almasına veya buna benzer olumsuz etkenlerin ortadan kaldırılmasına yönelik tasarlanmış bir hizmet türü olarak görülmektedir.

Gaziantep bölgesinde hizmetleri ilk defa “ambalajlama” alanında ele alan firmamız, kalitesini ve başarısını her geçen gün daha fazla öne çıkartmaktadır. Söz konusu bu hizmetlerde makullüğü elde etmek ve aynı zamanda firmamızdan cazip fiyatlar ile %100 güvenli taşımacılık unsurlarını ele alabilmek açısından iletişim kurmaktan geri kalmayın. 7 gün, 24 saat boyunca sizlerden gelen taleplere dönüşler sunan firmamız, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi bakımından bu makul hizmetleri sağlamaktadır. Ambalajlamanın önemini maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • Taşınma esnasında duvara, merdivene veya merdiven korkuluklarına, kamyona koyma esnasında etrafa temas etmesine engel olur.
  • Ambalajlamalar sayesinde araçlara sabitlemeler noktasında herhangi bir iz veya çizik çıkmaz.
  • Mobilyalar ve beyaz eşyalar için önemli bir teknik olarak bilinmektedir.
  • Güvenli taşımacılık sağlama konusunda ambalajlama Avrupa’da tercih edilmektedir.
  • Ambalajlar birinci sınıf malzeme kalitesiyle üretilir.

Bu sayede artık ambalajlama yapıldıktan sonra eşyalarınızın taşınması ve daha güvenli bir ortam yaratılması konusunda herhangi bir engeliniz kalmamaktadır. Hemen siz de tercihinizi Akkent Nakliyattan yana kullanabilir, Gaziantep’in en çok tercih edilen firmasının güvencesi altında yer alabilirsiniz. Bölgenin tüm ilçe ve mahallelerine özel hizmetler sunan firmamız, elde etmiş olduğu başarısı ile beraber her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alıyor. Böylelikle çok daha kaliteli bir hizmetin kapılarını aralamak ve ambalajlama hizmetleriyle nakliyat hizmetleri sunan bir firmanın güvencesi altında yer alabiliyorsunuz.

“eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz!” sloganı ile bu yola çıkan ve güvenli taşımacılık alanları yaratan firmamız, günden güne elde etmiş olduğu başarısı ile beraber en makul hizmetleri değerlendirme şansları sağlamaktadır. Siz de hemen iletişiminizi sağlayın, bulunduğunuz muhite gelen teknik kadromuzun tüm güvenlik önlemleri ile sağlanacak olan nakliye (taşımacılık) hizmetlerinden faydalanabilme şanslarına sahip olun.

Yorumlara kapalıdır