Nizip evden eve nakliyat

Nizip Evden Eve Nakliyat Hizmetleri veren Firmamız Akkent Nakliyat ,  çok hızlı bir şekilde büyüyen Gaziantep Nizip ’ın Tüm Semtlerinde ve yakın ilçelerde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat yapmaktadır,

Nizip ’den Tüm Türkiye’ye veya Türkiye’nin Herhangi bir yerinden Gaziantep NİZİP ’ya evini taşıtacakların tercihi olan firmamız deneyimli elemanlarıyla en kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktadır, Eviniz yüksek katlardaysa 25. Kata kadar ulaşabilen ev taşıma asansörleri ile NİZİP asansörlü taşımacılık Hizmetleri de veren firmamız balkonunuza yanaşan asansörle evinizin tüm eşyalarını hem çok kısa bir sürede hem de hasarsız, sarsıntısız, çizilmeden kırılmadan indiriyor.
Yeni evinizde ise yine aynı şekilde yüklüyoruz, Firmamız marangozlu ve ambalajlı nakliyat yapmaktadır, evinize gelen elemanlarımız 3 çeşittir 1.koli ve eşya taşıma elemanı 2. Mobilya sökme kurma beyaz eşya sökme kurma ambalajlama elemanı 3. Kamyon istif elemanıdır, bu elemanlarımız yaptığı işi ciddiye alan ve sadece ev taşıma işi yapan profesyonel elemanlardır firmamızın mobilyacısı yatak odalarınızı, dolaplarınızı ve diğer mobilyalarınızı vida yuvalarını zorlamadan, bozmadan söker ve orijinali gibi eksiksiz olarak tekrar kurar. Firmamızdan Fiyat ve detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.